Imprezy dla najmłodszych

Spraw swojemu dziecku niezapomniane przeżycie i wynajmij na jego święto (np. urodziny, dzień dziecka) limuzynę. To właśnie takie samochody przyciągają wzrok Waszych pociech podczas spacerków i to właśnie o nich opowiada przez kolejne kilka dni. Minęła już era wyprawiania imprez dla dzieci w najpopularniejszej restauracji z fastfood. Bądźcie oryginalni i zaskoczcie swoje dziecko!

Zabawę w limuzynie może zaakcentować zabawny Clown czy też Animator Zabawy.

Pakiet „Wynajem na godzinę” Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort. 699 zł/h
Pakiet „Clown” Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowego Clowna podczas całej imprezy, przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort. 999 zł/h
Pakiet "Animator Zabawy" Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowej Animatorki Zabawy podczas całej imprezy (organizacja gier, zabaw, konkursów), przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort. 999 zł/h

Szalona Przejeżdżka po Mieście

Nie masz pomysłu jak chcecie spędzić wieczór? Imprezy w klubie to już nuda i macie ochotę naprawdę dobrze się zabawić? Przyjechaliście w delegację do Poznania i macie chęć zrobić coś naprawdę szalonego? Mamy na to rozwiązanie – nasze ekskluzywne limuzyny będą wozić Was po mieście, a w środku możecie robić na to tylko macie ochotę. Dyskrecja gwarantowana – dźwiękoodporna przesłona od kokpitu kierowcy oraz przyciemniane szyby zagwarantują, że to co w limuzynie zostanie tylko dla Was.

Cena od 499 zł/h

Romantyczna przejażdżka we dwoje

Spraw swojej drugiej połówce niezapomnianą niespodziankę i wynajmij limuzynę na romantyczną przejażdżkę. Ta niebanalna atrakcja zrobi prawdziwe wrażenie na partnerce/partnerze. W limuzynie będzie na Państwa czekać butelka wina, czekoladki i owoce. Drzwi do limuzyny otworzy elegancki szofer, który zapewni, aby w czasie przejazdu nikt Państwu nie przeszkadzał. Przyciemniane szyby, kokpit kierowcy oddzielony od pasażerów elektryczną, dźwiękoodporną przesłoną zapewni 100% dyskrecji. Romantyczną atmosferę dopełni nastrojowa muzyka.

Erotic LIMO

Jeżeli organizujesz wieczór kawalerski i chcesz sprawdzić niezapomnianą atrakcję przyszłemu Panu Młodemu w jego ostatni dzień wolności to trafiłeś na idealną ofertę. Proponujemy wynajem ekskluzywnej limuzyny, która może pomieścić od 10 do 17 osób, z tancerką erotyczną na pokładzie. Jej ponętny taniec rozgrzeje atmosferę wieczoru kawalerskiego do granic męskich możliwości.


limo

W ramach pakietu oferujemy:

  • Wynajem limuzyny na 1 godzinę (mieszcząca od 10 do 17 osób)
  • Butelka wina musującego
  • Możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • Barek ze szkłem
  • Zawodowy szofer
  • Bogate ekskluzywne wyposażenie

Kampanie Marketingowe

Limuzyna może być idealnym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej Państwa firmy. To tani sposób na wypromowanie np. nowego klubu czy restauracji. Może służyć jako jeżdżąca reklama, ale również jako miejsce do zorganizowania promocji lub punktu sprzedaży.

Potencjalne korzyści:

1
1
1
1
1